Zorunlu Deprem Sigortası

Dask - Zorunlu Deprem Sigortası Nedir?

Doğal Afet Sigortaları (DASK) diğer adı zorunlu deprem sigortası, 17 Ağustos 1999 yılında ülkemizde yaşanan Marmara Depremiyle gündeme gelmiş ve kanunlaşmıştır. DASK, sigortalama işini yaparken kâr amacı gütmeyen ve sigortalama işini tekniğine uygun olarak yöneten bir kurumdur.
DASK sigortası sadece deprem durumunda ortaya çıkan zararları değil, yaşanan afetlerde oluşan zararları kapsamaktadır. Bunun için olası yaşanacak afet durumlarına karşı zararlarınızı karşılayabilmek için konutunuza mutlaka DASK sigortası yaptırmalısınız. Deprem kuşağında yer aldığımızı düşünürsek, sigorta yaptırmanın önemi biraz daha artmaktadır. Birçok sitede gezinip, vakit kaybetmek yerine, Unico Sigorta'nın DASK sayfasından DASK hesaplama yapabilir, kolay işlem özelliği sayesinde tek tuşla DASK sorgulama yaparak teklif alabilirsiniz. Unico Sigorta sayesinde bütçenize en uygun DASK zorunlu deprem sigortasını yaptırabilirsiniz.

Unico Zorunlu Deprem Sigortası'nın Avantajları Nelerdir?

 • Kararı Siz Verin

  Evinizi Güvenceye Alın

  Deprem'in ne zaman olacağı bilinmez. Unico'da yuvanızı depremde oluşacak hasarlara karşı DASK ile güvence altına alın. Kolay işlem ve esnek ödeme planlarıyla Zorunlu Deprem Sigortası Unico Sigorta'dan alınır.

 • İhtiyacınızı En İyi Siz Bilirsiniz

  Deprem Kuşağındayız

  Ülkemiz deprem kuşağında. Türkiye'nin %70’i 1. ve 2. deprem bölgesinde yaşıyor. Siz de çok geç olmadan DASK Zorunlu Deprem Sigortası'nı Unico Sigorta'dan kolayca yaptırın.

 • Hasar Anında Yanınızda

  Dask Sigortası Kolayca Yaptır

  En uygun fiyata kolayca DASK Zorunlu Deprem Sigortası'nı Unico Sigorta'dan yaptırarak geleceğinizi ve evinizi güvence altına alın.