TOBB Levha Kayıt No:

Oluç Grup Sigorta:G08523-B1G4

SigortaMobil.net   :T16615-Y1R1

Geçmişten Bugün e ;

Orhan Oluç Sigorta, yani bugün ki adıyla OLUÇ GRUP SİGORTA....

       Şirketimiz 2008 yılında Orhan Oluç Tarafından şahıs firması olarak kurulmuş olup, Ankara Sigorta ile Sigorta Sektörüne ilk girişini yapmıştır. Sektörün yoğun rekabet ortamı, büyüme çabası, hayata dair güzel beklentiler vs bir çok nedenin birleşmesi çoklu acente olmanın yolunu göstermiştir.Bu doğrultuda birçok doğru adım atılarak Halk Sigorta ve sonrasında Axa Sigorta-Ethica Sigorta-Sbn Sigorta-Sompo Japan Sigorta-acentelikleri de şirket bünyesine katılmıştır.Şirketlerin gücünü arkasına alarak büyüme hedeflerini tamamlama yolunda hızını artırmıştır.Sıradaki adım profesyonel bir ekip kurmaktır… Eğitimli, güler yüzlü, konusunda uzman, vizyonu açık, genç ve dinamik güzel bir kadro oluşturarak şirket kültürüne yakışır bir hale gelinmiştir. Yıllar geçtikçe çalışılan şirket sayısı artmış ve büyüme hedefleri artık istenilen seviyelere gelmiştir.

''OLUÇ GRUP'' olarak Markamız Tescillenmiştir.

Teknolojinin hızla gelişmesi, iletişim araçlarının bir çok işi aynı anda yapması, verilere ulaşım hızı gibi avantajlar sağlamak adına bilişim ile ilgili de bir çok çalışma ve yatırım yapılarak mesleğimizin zamana olan entegrasyonu sağlanmıştır.Arge çalışmalarımız bu yönde süreklilik arz etmektedir. 

       Verilen bunca emeğin, ödülleri de beraberinde getirmesi yaptığımız işin ne denli doğru olduğunu ve sektördeki diğer rakiplerimizden farklarımızı ortaya koymuştur.

      Mesleki faaliyetimiz dışında Sosyal Sorumluluk Projeleri ile yaşamın sadece ticari yönünde değil manevi değerlerini de insanlara hatırlatmak, bu yolda öncü bir kurum olabilme adına da tüm  çaba ve gayretimizi göstermekteyiz. 

      Oluç Grup Sigorta olarak ‘’Mahatma Gandhi’’ nin sözleri müşterilerimize karşı bakış açımız yani İLKELERİMİZ haline gelmiştir.

  • Müşteri, işletmemizdeki en önemli ziyaretçidir.
  • Müşteri bize bağımlı değil biz ona bağımlıyız.
  • Müşteri bizim işimizde bir yabancı değil işimizin bir parçasıdır.
  • Müşteri bizim işimizde bir engel değil işimizin amacıdır.
  • Biz müşteriye hizmet ederek ona bir iyilik yapmıyoruz tam tersine o bize bunun için bir fırsat vererek bize iyilik yapıyor...

Bizler bu mesleği seviyor ve gelecek nesillere iyi bir örnek olmak için çabalıyoruz.Sizlerle birlikte gücümüze güç katmaya devam edeceğiz.